Dulux

wróć do strony głownej

Testery marki Dulux teraz dostępne online

Testery marki Dulux teraz dostępne online

dulux.pl/sklep

Aby ułatwić konsumentom wybór właściwego koloru i zakup testerów farb, Dulux otwiera sklep internetowy. Nie zabrakło także nowości: testerów z palet Dulux EasyCare i EasyCare Kuchnia i Łazienka.

Wybór odpowiedniego koloru do wnętrza to trudne zadanie. A połączenie kilku? Prawdziwa sztuka! Każdy z nich niesie w sobie inny ładunek emocjonalny, wyzwala w nas inne odczucia, dodatkowo – wpływa na odbiór wnętrza oraz inaczej reaguje w towarzystwie światła o danej specyfice. W związku z tym podejmowanie decyzji o kolorze np. przed sklepową półką, nie przyniesie najlepszych rezultatów. Należy sprawdzić, jak dany kolor zachowuje się we wnętrzu a jedynym pewnym rozwiązaniem jest zakup testerów farb. Kupno testerów to gwarancja satysfakcji z wyboru kolorów.

By wybór właściwego koloru był jeszcze prostszy Dulux wprowadził możliwość zamawiania testerów do domu. Testery kolorów Dulux z pędzelkiem dostępne są online w 153 odcieniach. Oprócz najpopularniejszej linii lateksowych farb Dulux Kolory Świata dostępnych w 81 najpiękniejszych odcieniach inspirowanych różnymi regionami świata w sklepie internetowym pojawiły się nowości. Po rynkowym sukcesie rewolucyjnych plamoodpornych farb z technologią hydrofobową Dulux EasyCare, teraz dostępne są również testery wszystkich 48 kolorów. Online będzie można również zamówić testery nowego hydrofobowego produktu stworzonego z myślą o kuchni i łazience - Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka (24 kolory).

Testery Dulux mają pędzelek wbudowany w zakrętkę, dzięki czemu konsument otrzymuje kompletny zestaw, gotowy do użycia – w przeciwieństwie do próbek farb w saszetkach, nie ma potrzeby kupowania dodatkowych narzędzi do aplikacji. Malowanie ścian za pomocą testera jest dziecinnie proste. Wystarczy energicznie wstrząsnąć opakowaniem, usunąć zabezpieczenie nakrętki, odkręcić tester i rozpocząć malowanie prosto z opakowania.

Na start sprzedaży online Dulux przygotował specjalną promocję. Do 24 kwietnia testery będzie można kupić za 1zł* Start sprzedaży testerów wsparty jest ogólnopolską kampanią reklamową.

*Cena maksymalna brutto, nie obejmuje kosztów dostawy. Maksymalnie 2 szt per kolor, max. 10 szt w jednym zamówieniu, nie więcej niż 30 sztuk zakupionych przez 1 Uczestnika w okresie trwania promocji. Promocja trwa od 16.03.2016 do 24.04.2016 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły i regulamin promocji na dulux.pl.

Dulux Kolory Świata - Zainspiruj się bogatą paletą kolorów Świata.

 • 81 kolorów inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata
 • Technologia Pigment Pro – ponadprzeciętne parametry krycia i trwałość koloru
 • Matowe wykończenie 
 • Dulux EasyCare - Pierwsza plamoodporna farba do ścian i sufitów o właściwościach hydrofobowych. Plamy same spływają ze ścian.
 •  
 • Hydrofobowa – odpycha płynne zabrudzenia
 • 10 razy bardziej odporna na szorowanie*
 • Matowe wykończenie 

Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka - Pierwsza hydrofobowa farba do kuchni lub łazienki z unikalną technologią PROTECT.

 • Technologia PROTECT tworzy powłoki odporne na tłuste plamy oraz na działanie grzybów pleśniowych
 • Hydrofobowa – odpycha płynne zabrudzenia
 • Matowe wykończenie  

         

Czym jest projekt Dulux Let’s Colour?

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w bardziej kolorowe oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru. Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając  życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują, na co dzień. Naszym celem jest stworzenie  światowego ruchu Dulux Let’s Colour, do którego każdy może dołączyć i zmieniać świat na piękniejszy. Do tej pory malowaliśmy m.in. w Anglii, Francji, Brazylii, Turcji, Indiach i RPA. W 2011 roku do grona krajów, w których projekt jest implementowany, dołączyła Polska. 

Przykłady globalnych realizacji

Brazylia, Francja, Indie, RPA, Holandia, Turcja i Wielka Brytania to kraje, gdzie Dulux Let’s Colour zostawił już swój ślad. Mieszkańcy m.in. Paryża, Rio de Janeiro i Johannesburg’a zakasali rękawy, chwycili wałki i pędzle i przyłączyli się do nas, malując szkoły, ulice i place. Udało się nam zarazić ludzi entuzjazmem i dodać kroplę koloru do kawałka naszego globu.