Dulux

wróć do strony głownej

Trolle - bajkowy pokój z farbami Dulux

Barwne drzewo, z którego nigdy nie opadają liście, rozwichrzone czuprynki szaleńczo radosnych i niezwykle odważnych Trolli, kolory, które w mgnieniu oka przenoszą nas do naszego szczęśliwego miejsca – to beztroski pokój marzeń dla każdego małego psotnika.

Wystarczy jeden weekend, aby za pomocą plamoodpornych i hydrofobowych farb Dulux EasyCare stworzyć sypialnię dziecka w nietuzinkowej, trollowej odsłonie. Błękity wyciszają, czerwienie motywują do działania, fiolety pomagają w skupieniu – wiedzę z dziedziny psychologii barw mamy w małym paluszku! Czy wiemy jednak również, że przemyślana aranżacja pobudza dziecięcą wyobraźnię oraz sprawia, że maluch nie boi się marzyć? Wystarczy, że kreatywnie pomalujemy ściany jego pokoju!

Marka Dulux rozpoczęła współpracę z wytwórnią filmową DreamWorks w zakresie wykorzystania wizerunku postaci z filmu „Trolle”, jednocześnie kontynuując cykl inspiracji Beztroski Pokój Marzeń.

Dulux pokazuje, jak w kilku banalnie prostych krokach wyczarować we wnętrzu bajkową krainę zamieszkaną przez kolorowe, przyjazne stworki. Instrukacja jak krok po kroku wykonać aranżacje znajduje się na stronie www.dulux.pl