Nobiles

wróć do strony głownej

Świętuj z nami 120. urodziny marki Nobiles!

Nobiles, jedna z marek w portfolio AkzoNobel, obchodzi właśnie okrągłe 120. urodziny. Z tej okazji producent przygotował ogólnopolską loterię dla swoich użytkowników , w której w sumie wygrać można ponad 340 000 zł. Akcja trwa od 01 kwietnia do 31 sierpnia.

Historia marki sięga 1897 roku. Wtedy Towarzystwo „Nobiles” rozpoczęło swoją działalność. Spółka, pierwotnie komandytowa, powstała w małym garażu we Włocławku. Powojenna historia firmy to w dużej mierze historia polskiej motoryzacji. Farby Nobiles były bowiem wykorzystywane przy produkcji takich klasyków polskich dróg, jak Syrena i Warszawa, czy też Jelcz oraz Sanok. W 1996 roku firma Nobiles przejęta została przez AkzoNobel. Obecnie farby produkowane są m.in. w Pilawie, w jednej z najnowocześniejszych na świecie fabryk koncernu.

Z okazji 120. urodzin, marka przygotowała bardzo atrakcyjną loterię dla swoich Klientów. Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy nabyć dowolny produkt marki Nobiles i zachować dowód zakupu. Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.120lat.nobiles.pl/ i od razu sprawdzić, czy wylosowana została nagroda. Przez cały czas trwania loterii wygrać można 120 nagród w wysokości 1200 zł oraz 1200 po 120 zł. Dodatkowo raz na koniec każdego z 5 miesięcy trwania akcji wśród uczestników loterii z danego miesiąca losowana jest kwota w wysokości 12000 zł.

Marka Nobiles oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych farb dekoracyjnych, do metalu i drewna oraz betonu. Dwa kluczowe produkty w jej portfolio to Nobiles Super Akryl oraz Nobiles Chlorokauczuk.

Nobiles Super Akryl to nowoczesna akrylowa farba do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Nobiles Super Akryl to jedyna na rynku farba biała w opakowaniu z opatentowanym, funkcjonalnym wieczkiem z kratką malarską. Cecha ta powoduje, iż oszczędza się czas, pieniądze, a malowanie staje się czystą przyjemnością. Farba, dzięki unikalnej formule, doskonale pokrywa tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe, tworząc matową powłokę, odporną na zmywanie. Super Akryl charakteryzuje się doskonałym kryciem i czystością bieli, oraz zapewnia długotrwały efekt malowania.

Nobiles Chlorokauczuk to farba do metalowych powierzchni i betonu. Charakteryzuje się 4-krotnie większą odpornością na uderzenia oraz jest przygotowana na działanie trudnych warunków atmosferycznych i zmiennych temperatur (-20°C do 50°C). Farba idealna jest do malowania konstrukcji stalowych, metalowych elementów ogrodzeń i balkonów itp.

Więcej informacji na temat całej gamy produktów Nobiles można znaleźć na nowej stronie internetowej marki (www.nobiles.pl), która nie tylko zawiera praktyczne porady i inspiracje oraz udostępnia najnowsze katalogi marki, a także pomaga w znalezieniu najbliższego sklepu, w którym dostępne są produkty marki.                       

Nobiles istnieje na polskim rynku od 1897 roku. Marka szczyci się ponad stuletnią tradycją, czerpiąc z tych wieloletnich wzorców, pozostaje otwarta na nowe potrzeby klientów. Dzięki temu wyroby oznaczone logo Nobiles gwarantują najwyższą jakość, najlepszą cenę oraz różnorodność asortymentu. Szeroka oferta produktów skierowana jest zarówno do majsterkowiczów jak i malarzy profesjonalnych.