Sadolin

wróć do strony głownej

Nowy produkt Sadolin – farba dekoracyjno-ochronna Sadolin Kolory Ogrodu

Wraz z rozpoczęciem się wiosny, firma AkzoNobel - właściciel marki Sadolin, wprowadziła na rynek kolejny innowacyjny produkt, farbę dekoracyjno-ochronną Sadolin Kolory Ogrodu.  Nowość skierowana jest przed wszystkim do konsumentów, którzy chcą aby ich ogród i balkon stały się niepowtarzalną, pełną koloru przestrzenią.

Sadolin Kolory Ogrodu został stworzony z myślą o konsumentach szukających z jednej strony rozwiązań dekoracyjnych wykraczających poza tradycyjne podejście do drewna, ale nie chcących zrezygnować z jego unikalnego charakteru i trwałości ochrony.

Ostatnie lata przyniosły zmianę postrzegania przez Polaków ich przydomowych ogrodów i balkonów – mówi Dorota Szulc, Senior Brand Manager Sadolin. Polacy coraz częściej chcą, by ogród stanowił rozszerzenie ich domu, a balkon pełnił funkcję kolejnego, letniego pokoju. Aranżując tą przestrzeń szukają inspiracji i oczekują rozwiązań, które pozwolą im ich wizję zrealizować. Sadolin Kolory Ogrodu to właśnie taki produkt – przekonuje Dorota Szulc.

Sadolin Kolory Ogrodu został stworzony z myślą o kompleksowej metamorfozie ogrodu czy balkonu, niezależnie od materiałów, z których wykonane są poszczególne powierzchnie. Można nim malować zatem nie tylko drewno, ale również ceramikę, kamień, cegły. Dzięki temu są one dopasowane kolorystycznie, a metamorfoza nie wymaga kupowania wielu produktów dedykowanych dla poszczególnych powierzchni.

Efekt dekoracyjny zadowoli nawet najbardziej wymagających – produkt nadaje bogaty i intensywny kolor, jednocześnie podkreślając strukturę malowanego drewna.

Producent zadbał o to, by prace dekoracyjno-renowacyjne z Sadolin Kolory Ogrodu były jak najprzyjemniejsze dla użytkownika. Produkt jest łatwy w aplikacji, szybko schnie, a niski poziom zapachu sprawia, że malowanie jest nieuciążliwe.

Jednocześnie marka Sadolin zadbała również o to, co w malowaniu drewna najważniejsze - ochronę. Dzięki 6-letniej ochronie drewna efekt malowania jest nie tylko piękny, ale i trwały.

Paleta kolorystyczna składająca się z 16 odcieni zbudowana została w oparciu o najnowsze trendy konsumenckie. Znajdziemy tu więc zarówno modne szarości, uwielbiane przez wielu pastele, jak i kolory odważne, intensywne.

Trzy dostępne pojemności (0,25L; 0,7L; 2,5L) pozwalają na wykonanie zarówno mniejszych, jak i dużych prac malarskich oraz łączenie kilku kolorów w zestaw.

Marka Sadolin zadbała również o szerokie wsparcie inspiracyjne dla konsumentów opracowując wachlarz aranżacji wraz z filmikami instruktażowymi, pokazującymi w przystępny sposób ich wykonania.
Materiały udostępnione są na kanale Youtube marki (youtube.com/Sadolinpolska).

Sadolin to marka oferująca sprawdzone i skuteczne rozwiązania z dziedziny ochrony i dekoracji drewna. Jej historia sięga aż 1907 roku, kiedy to Gunnar A. Sadolin założył w Kopenhadze fabrykę tuszy drukarskich i farb. Wkrótce innowacyjne przedsięwzięcie Sadolina połączyło siły z budowanym od 1777 roku doświadczeniem Holmblad & Co., właściciela najstarszej fabryki farb i lakierów w Danii.

To umiejętne połączenie pasji i doświadczenia do dziś pozwala marce Sadolin dostarczać swoim Klientom innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Wysoka skuteczność proponowanych przez Sadolin rozwiązań to efekt zastosowania innowacyjnych technologii produkcji, doboru najwyższej jakości surowców oraz nieustannego testowania produktów w różnych warunkach. Znajduje ona swoje odzwierciedlenie w zaufaniu, jakim konsumenci darzą markę. Więcej informacji na www.sadolin.pl