Poczuj się beztrosko w domu! Ruszyła kampania Dulux EasyCare

26 marca ruszyła kampania, promująca plamoodporną i hydrofobową farbę Dulux EasyCare.

Jest wiele sytuacji w życiu, które mogą nas zaskoczyć. Spacery z psem dają dużo przyjemności, o ile aura na dworze dopisuje. Jeżeli na spacerze zaskoczy cię deszcz, w domu nie daj się zaskoczyć plamom. Bądź przygotowany na każdą sytuację i poczuj się beztrosko w domu. Dzięki hydrofobowym farbom Dulux EasyCare łatwo można zapomnieć o niemiłych niespodziankach. Ale to dotyczy tylko ścian… Nie wszyscy domownicy z takiego obrotu spraw będą zadowoleni. Obejrzyj reklamę TV w kanale YouTube: youtu.be/DMdcnh6D9tY

Rewolucyjne farby z technologią hydrofobową - Dulux EasyCare to pierwsze plamoodporne farby odpychające płynne zabrudzenia. Beztroskie kolory dostępne są w palecie 60 kolorów gotowych; 24 kolorów do Kuchni i Łazienki oraz w ponad 15 000 kolorów z mieszalnika.

Kampania pod hasłem „Poczuj się beztrosko w domu” prowadzona jest w największych stacjach telewizyjnych, Internecie i mediach społecznościowych. Spot reklamowy przygotowała londyńska agencja BBH, kampanię w social mediach realizuje agencja WebTalk, a za zakup mediów odpowiada MediaCom.

Dulux EasyCare - Pierwsza plamoodporna farba do ścian i sufitów o właściwościach hydrofobowych. Plamy same spływają ze ścian.

  • Hydrofobowa – odpycha płynne zabrudzenia
  • 10 razy bardziej odporna na szorowanie*
  • Głęboko matowa – Antyrefleksyjna
  • 60 kolorów farb gotowych i ponad 15 000 kolorów farb z mieszalnika 

Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka - Pierwsza hydrofobowa farba do kuchni lub łazienki z unikalną technologią PROTECT.

  • Technologia PROTECT tworzy powłoki odporne na tłuste plamy oraz na działanie grzybów pleśniowych
  • Hydrofobowa – odpycha płynne zabrudzenia
  • Głęboko matowa – Antyrefleksyjna
  • 24 kolory gotowe

 

O AkzoNobel

AkzoNobel tworzy artykuły codziennego użytku, aby życie ludzi było bardziej przyjazne i inspirujące. Jako wiodący globalny producent farb i lakierów oraz główny producent chemii specjalistycznej tworzymy rozwiązania, dbamy o ochronę oraz dodajemy kolor konsumentom i firmom na całym świecie. Czerpiąc z pionierskiej historii, nasze innowacyjne produkty oraz zrównoważone technologie zostały zaprojektowane tak, aby wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom dynamicznie zmieniającego się świata, a jednocześnie ułatwiać życie. Nasza firma z siedzibą w Amsterdamie w Holandii, zatrudnia blisko 46 tysięcy osób w około 80 krajach, a portfolio obejmuje marki, takie jak: Dulux, Sikkens, International, Interpon i Eka. Pozostając nieprzerwanie jednym z liderów zrównoważonego rozwoju, chcemy pobudzać miasta i społeczności do działania, jednocześnie tworząc kolorowy świat, w którym dzięki naszym aktywnościom życie staje się lepsze.