Impregnat Sadolin Classic w nowej - hybrydowej odsłonie

Sadolin jako marka ciesząca się zaufaniem Konsumentów, niezmiennie dba zarówno o najwyższą jakość swoich produktów, jak i ich zgodność z obowiązującymi normami oraz regulacjami prawnymi. W związku z tym od lutego dostępna jest w sprzedaży nowa wersja Sadolin Classic – Impregnat Sadolin Classic Hybrydowy.

Czym się charakteryzuje nowy produkt? 

Sadolin Classic Hybrydowy w nowoczesny sposób łączy biologiczną ochronę charakterystyczną dla impregnatów ze wzmocnioną ochroną przed czynnikami atmosferycznymi, właściwą lakierobejcom. Tworzy trwałą, matową powłokę odporną na działanie biokorozji, a dodatkowe korzyści to :

  • Gwarancja 7 lat ochrony drewna!*
  • Pełna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi
  • Aktywne składniki chroniące powłokę przed grzybami
  • Chroni drewno przed wnikaniem wody, wilgoci i pary wodnej.

Jednocześnie na podstawie analizy konsumenckich trendów kolorystycznych, w palecie Sadolin Classic pojawią się 4 nowe kolory: Ciemny Orzech, Ciemny Szary, Dąb Rustykalny, Zielony. Nowe kolory dostępne będą w następujących pojemnościach: 0,75L, 2,5L, 4,5L i 9L. 

Sadolin to marka oferująca sprawdzone i skuteczne rozwiązania z dziedziny ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych. Jej historia sięga aż 1777 roku, kiedy to Jacob Holmblad uruchomił w Kopenhadze fabrykę barwników tekstylnych, stanowiącą zaczątek dziedzictwa firmy AkzoNobel, właściciela marki Sadolin. Marka Sadolin czerpie z tej długoletniej tradycji, aby dostarczać Konsumentom produkty wysokiej jakości. Wysoka skuteczność proponowanych przez Sadolin rozwiązań to efekt zastosowania innowacyjnych technologii produkcji, doboru najwyższej jakości surowców oraz nieustannego testowania naszych produktów w różnych warunkach.

 

O AkzoNobel

AkzoNobel to firma z pasją do malowania. Od 1792 roku jesteśmy ekspertem w produkcji farb i lakierów, kreującym standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon – które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 80 krajach i zatrudnia około 35 000 pracowników, którzy z pasją dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi, zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.