Nowa farba proszkowa Interpon z portfolio AkzoNobel rozwiązuje dylemat klientów

Kolejna rewelacyjna innowacja Powder Coatings oznacza, że klienci z branży architektonicznej już nie muszą wybierać pomiędzy stosowaniem produktu, który jest albo bardzo trwały, albo elastyczny – nasz nowy produkt łączy te obydwie cechy.

Interpon Structura Flex to pierwsza i jedyna farba proszkowa na rynku, która łączy odporność na warunki atmosferyczne super-trwałych powłok proszkowych z zaletami mechanicznymi standardowych systemów proszkowych.

Przed najnowszym innowacyjnym produktem AkzoNobel zwiększona trwałość farby wiązała się z mniejszą elastycznością. Jeżeli element metalowy miał być najpierw polakierowany, a później wygięty, klienci często wybierali powłokę proszkową o standardowej wytrzymałości, która wykazywała większą elastyczność (aby zapobiec pękaniu lakieru). Czas kompromisów dobiegł końca.– Z dumą oferujemy kolejną nowość w branży – produkt, który spełnia potrzeby naszych klientów – mówi Jean-Paul Moonen, Kierownik Segmentu Architectural Coatings w Powder Coatings.

Dostępnych jest 10 produktów Interpon Structura Flex w stylowej i modnej gamie kolorystycznej. Oznacza to, że producenci okien i drzwi mogą teraz przejść na farby o najwyższym poziomie trwałości powłoki – bez pogorszenia elastyczności – i przedłużyć żywotność i gwarancję własnych wyrobów gotowych.

Wykonawcy i architekci coraz częściej dążą do najwyższej trwałości, a ponieważ nasza firma przoduje w innowacjach, opracowaliśmy pionierskie rozwiązanie, które wyznacza nowy standard rynkowy – dodaje Daniela Vlad, Dyrektor Zarządzający Powder Coatings: – Nasze ambicje nie mają granic. Jako światowy lider w branży farb proszkowych będziemy nadal szukać nowych możliwości, oferować optymalne rozwiązania i dostarczać klientom lepsze usługi niż ktokolwiek inny.”

For more information, visit www.interpon.com
Click here to read about our vision on innovation

 

For more information, visit www.interpon.com
Click here to read about our vision on innovation

O AkzoNobel

AkzoNobel to firma z pasją do malowania. Od 1792 roku jesteśmy ekspertem w produkcji farb i lakierów, kreującym standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon – które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach i zatrudnia około 35 000 pracowników, którzy z pasją dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi, zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.